Zeeuwse Vossenjacht - Expeditie NEXT

Hee, jij daar! Ben jij toevallig een beetje nieuwsgierig? Mooi! Kom dan in de meivakantie op woensdag 3 mei naar Expeditie NEXT in Middelburg: hét Nationale Wetenschapsfestival voor kinderen tussen 6 en 12 jaar!
Uiteraard is ook Toneelvereniging Pauze aanwezig en wel met de enige echte Zeeuwse Vossenjacht:
Ga verhalenderwijs mee in de geschiedenis! Ontmoet bekende figuren zoals kunstschilder en insecten onderzoeker (entomoloog) Johannes Goedaert, dichteres en wetenschapper Petronella Johanna de Timmerman, directrice van het Natuurkundig Genootschap der Dames Jacoba van den Brande, Joodse dagboekschrijfster Etty Hillesum, ontdekkingsreiziger Jacob Roggeveen en natuurkundige Isaac Beeckman in levende lijve!
Informatie & (gratis) tickets: www.expeditienext.nl

Terug naar overzicht