Toneelvereniging Pauze speelt: “IN DE DROMOCRATIE”.

“In de dromocratie” is een komedie, geschreven door Guus Vleugel & Ton Vorstenbosch.

Bij het begin van het stuk, maken we kennis met een aantal mensen die om verschillende redenen in een hotel in Venetië verblijven. Cynthia die het jaarlijkse reclamefestival bezoekt en haar moeder daar ieder jaar mee naar toeneemt. Moura, Rob en Dotty die bij de Brug der Zuchten een videoclip willen maken. Een erg secundair reagerende psychiater die “gewoon” met vakantie is en nog een aantal andere mensen.
Natuurlijk ontmoeten zij elkaar in de patio van het restaurant van het hotel. Dit leidt regelmatig tot wel heel erg hilarische momenten á la John Lantink. Relaties staan onder druk en dat geeft dan weer stof tot …..

Als kijker kun je rekenen op een heel ontspannend avondje theater.
Mogelijk dat in de volgende Silhouet nog een nieuw tipje van de sluier kan worden opgelicht, maar het beste is natuurlijk om zelf te komen kijken in maart in het Spiegeltheater.

Terug naar overzicht