Pauze in 2012

De leden van Pauze zijn druk bezig met repeteren voor twee stukken.

Op 28 april doet Pauze mee aan het eenakterfestival met het stuk “Bezoek” van Rogier Schippers. De eenakter Bezoek is een tragikomedie over de pijn van de crisis, schuldsanering en kinderen willen krijgen, maar dat niet kunnen, en dat met een sardonisch genoegen gebracht. Over het egoïsme van de mens en zijn hunkering naar liefde. Zonder oordeel, omdat niemand daaraan ontsnapt.
Het stuk wordt geregisseerd door Marieke Meijer en gespeeld door Anja Kusters, Angela Hoogesteger, Sebastiaan Hoekman en Johnny de Jonge.
Voor meer informatie over het eenakterfestival kunt u terecht op de site van ‘t Spiegeltheater: www.spiegeltheater.nl

Op 19, 20, 25 en 26 mei speelt Pauze het stuk “Puzzels” van Jennifer Rogers in het Middelburgs Minitheater. De regie is in handen van Marijke Reuser. Meer informatie over deze productie volgt.

Terug naar overzicht